فارسی   english 
 071-32352001 |   09171115138  |  oboudib@gmail.com
سوالات خود را می توانید با ما در میان گذاشته و پاسخ آن را سریـعا دریافت کنید .

دریافت مشاوره  

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:30 صبح الی 8 شب روز پنج شنبه از ساعت 6:30 صبح الی 6 عصر

مراجعه به آزمایشگاه برای پذیرش و نمونه‌گیری (در صورت وجود شرایط لازم)٬ شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:45 صبح الی 7 بعدازظهر و پنجشنبه‌ها از ساعت 6:45 صبح الی 5 بعدازظهر می‌باشد. در مورد آزمایشاتی که نیاز به ناشتا بودن دارند٬ مراجعین محترم باید 10-12 ساعت شرایط ناشتایی را رعایت نموده و صبح ها مراجعه نمایند.

برای اطلاع از نحوه انجام آزمایشات خاص٬ نیاز به ناشتا بودن٬ تعیین زمان خاص برای نمونه گیری پاره‌ای از آزمایشات و یا آمادگی قبل از آزمایش٬ با شماره‌های 32352001 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.

برای پذیرش شما٬ نسخه پزشک معالج مورد نیاز است٬ در غیر این صورت اگر شخصا تقاضای انجام آزمایشات روتین (معمولی) را دارید٬ ضروری است فرم مخصوص انجام آزمایش را از همکاران ما در قسمت پذیرش دریافت و پس از تکمیل آن تحویل بفرمایید.

برای بعضی آزمایش‌ها از جمله پانل (مجموعه) آزمایش‌های مربوط به هپاتیت B ٬ هپاتیت C ٬ HIV ٬ تعیین گروه خونی٬ بارداری و پیوند مغز استخوان ارائه کارت شناسایی معتبر الزامی می‌باشد.

برای آزمایش‌هایی نظیر قند٬ چربیهای خون(تری گلیسیرید) و..... ناشتا بودن فرد ضروری است.

اگر پزشک شما در این مورد هیچ توصیه‌ای نکرده است، بهتر است 10 الی 12 ساعت ناشتا باشید. ناشتایی به معنی آن است که از مصرف هر نوع غذا و آشامیدنی (به جز آب) پرهیز نمائید. بیشتر شدن زمان ناشتایی موجب جواب مثبت و یا منفی کاذب می‌گردد.

مابین ساعات 6:30 الی 10 صبح ٬ ترجیحاً صبح بعد از بیدار شدن و عدم انجام ورزش و فعالیت های بدنی توصیه می‌گردد.

توصیه‌ می‌گردد زمان مراجعه به آزمایشگاه به گونه‌ای تنظیم شود که قبل از مصرف نوبت شیر بعدی نمونه‌گیری انجام شود. مثلاً چنانچه نوزاد شما هر چهار ساعت شیر می‌خورد٬ سه ساعت و نیم بعد از آخرین تغذیه نوزاد با شیر٬ نمونه‌گیری انجام می‌شود.

گاهی برای اطمینان از نتیجه به دست آمده ، ارزیابی یا درمان بیماری، در بعضی موارد نیاز به تکرار آزمایش می‌باشد.

تمامی قیمت‌ها بر اساس مصوبات وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای بخش خصوصی تنظیم‌شده و در اغلب موارد مشمول بیمه‌های مختلف می‌باشند.